השתלמויות קיץ למורים

אנשי חינוך בכלל ומורים בפרט מתעניינים בהשתלמויות חשובות בנושאים שונים בתחומי ההתמחות אשר בהם הם עוסקים. לרוב, השתלמויות קיץ למורים נערכות בחודשי יולי-אוגוסט ולעיתים גם ממשיכות אל תוך שנת הלימודים במפגשים מקוונים או במפגשים פרונטאליים. השתלמויות אלה מחזקות את הביטחון שבעבודת ההוראה, מעניקות תכנים חדשים, מרעננות ומרחיבות את הידע של המורים.

השתלמויות קיץ למורים במגוון נושאים בגישת שפר

אנשי חינוך והוראה רואים בהשתלמויות בגישת שפר תרומה משמעותית ליכולתם המקצועית כשהן מעניקות להם כלים חדשים להתמודדות ופתרון בעיות ביחסים בינם לבין התלמידים ההורים והמורים איתם הם עובדים.

השתלמויות קיץ למורים מיועדות בעיקר לאלו שלא הצליחו לעבור השתלמויות במהלך השנה ומעוניינים להשלים אותן באמצעות לימודי קיץ למורים. מורים אלה מרגישים שיהיו פנויים ללמידה בחודשי הקיץ יותר מאשר במהלך השנה ושיש להם את היכולת להשקיע ולהפיק את המירב בקורס כזה.

ניתן לקיים השתלמות קיץ העוסקת במערכות יחסים בין מבוגרים ועוסקת במתן כלים פרקטיים  כיצד לבנות מערכת יחסים של אמון עם הורי התלמידים ועם צוות המורים וההנהלה איתם הוא עובד. כמו כן, ניתן לקיים השתלמות העוסקת במודעות העצמית של המורה. כיצד הוא יכול להוביל את עצמו לשינוי בכל תחום שאינו שבע רצון ממנו, בחייו. הבעיות והקשיים העולים בהשתלמות זו עוסקים בכל תחומי החיים ונותנים מענה רחב למורה הן בתחום עבודתו והן בהתמודדויות שאינן קשורות לעבודה.

השתלמות זו מטרתה לדאוג לרווחה הנפשית של המורה ולאפשר לו במהלך השתלמות הקיץ לצבור כוחות לשנת הלימודים הבאה. חשוב לציין כי השתלמויות אלה הינם השתלמויות העוסקות בשינוי התודעה. אלה השתלמויות קיץ למורים אשר דורשות מהמורה את הרצון ליצור שינוי ולסייע לעצמו לפתור בעיות ולהתקדם. השתלמות נוספת למורים עוסקת בתפקידם כהורים.

ההשתלמות נותנת למורה כלים כהורה כיצד להתמודד עם קשיים עם הילדים שלו. היכולת של המורה לפתור קשיים אלה יאפשר לו להיות פנוי ורגוע יותר בעבודתו החינוכית כמורה וכן יתן לו כלים להתמודדות ופתרון בעיות גם בכיתה. עם כניסתה של מערכת גפן נכנסו מנחים בגישת שפר למאגר התוכניות המאושרות בגפן וניתן לקיים בעזרתם השתלמויות גם בחודשי הקיץ.

השתלמויות ייחודיות למורים

מרכז שפר עוסק בתחום ההורות, הזוגיות והמודעות העצמית ומכשיר יועצים ומנחים אשר נותנים מענה לצרכי האדם באתגרים השונים של החיים ובכך מחזירים אליו את הבטחון שאבד לו. מורים אשר ייקחו חלק בהשתלמויות בגישת שפר ישתתפו בתהליכי למידה והתפתחות שעוסקים בתחומי המרכז ויקבלו מגוון של כלים ותכנים, כיצד להוביל את עצמם לשינוי על פי רצונם, בהמשך דרכם.

השאירו את פרטיכם ונשוחח אתכם לגבי השתלמות או לימודי הכשרה שיכולים להתאים לכם.

מוזמנים לקרוא ולקבל מידע נוסף אודות:

  1. הדרכת הורים פרטנית
  2. הדרכת הורים לגיל הרך
  3. הדרכת הורים למתבגרים
  4. מודעות עצמית
  5. ייעוץ זוגי
תפריט
Call Now Button