הדרכת הורים פרטנית

מתי פונים להדרכת הורים פרטנית?

כאשר אתם חשים תסכול מתמשך ומתמודדים עם בעיה שאתם חשים כי אין לכם כיצד לפתור אותה תוכלו לפנות להדרכה פרטנית ולקבל מענה לקושי איתו אתם מתמודדים.

מטרת הדרכת ההורים הפרטנית היא מתן מענה ממוקד ומיידי לבעיה. לעיתים מדובר בבעיה של הילד שנראית בלתי הפיכה ואתם שואלים את עצמכם כיצד נכון להתייחס ולהתמודד עם הילד והקושי שלו. לעיתים הקושי איתו אתם מתמודדים הוא מערכת היחסים עצמה. חוסר הקשבה מצד הילד, תקשורת לא טובה שאינה נעימה לכם וכל כך הייתם רוצים שתהיה אחרת.

בהדרכת הורים פרטנית היועץ יברר איתכם את נקודת הקושי ומה האפשרויות העומדות מולכם.

תוכלו למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורכם להתמודד עם המציאות שלא אתם יצרתם.

פעמים רבות הקשיים עם הילד מעוררים רגשות אשם כבדים ותחושת כשלון כהורים. בהדרכה תוכלו למצוא מענה לתחושות האלה, להבין ממה הם נובעים ומה אפשר לעשות.

היועצים שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ וניתן לקבל הדרכה גם בזום און ליין.

לעיתים גודל הבעיה מונע מאיתנו לפנות לקבל עצה. אנו חשים בושה גדולה וחושבים שרק אנחנו במצב הקשה הזה.

מטרת הדרכת ההורים הפרטנית, לתת לכם רווחה נפשית מידית וכלים לעבודה לפתרון הקושי שלכם. אתם תצאו מההדרכה ממוקדים ומחוזקים וכבר לא תרגישו לבד.

אחת ממטרות הדרכה תהיה לאפשר לכם להבין כי לא נכשלתם וכי רגשות אשמה מיותרים ורק גורמים לכם לצער כבד.

אילו בעיות יקבלו מענה בהדרכת הורים פרטנית?

כל בעיה איתה אתם מתמודדים מתאימה להדרכה פרטנית. כאשר הילד מתמודד עם קשיים רגשיים, חברתיים, לימודים או התנהגותיים, במקרים בהם יש לילד קשיים מול מערכת החינוך, התמודדות עם הפרעות אכילה, חרדות, אובססיות, דיכאון של הילד, התמודדות עם התנהגות מרדנית בגיל ההתבגרות או בכל גיל אחר, כל אלה ועוד הן בעיות שתוכלו לקבל מענה לגביהם ביעוץ פרטני.

מה ההבדל בין הדרכה פרטנית לסדנת הורים?

בהדרכה פרטנית מתמקדים בקושי מסוים על מנת לתת לו מענה. כמו כן התחושה כי המצב קשה ויש לטפל בו בדחיפות לא מאפשרת פניות לתהליך עומק המתרחש בסדנה.

במהלך סדנת הורים לומדים להבין לעומק את הדינמיקה המוטעית בין ההורים לילדים על מנת לשנות אותה ואף למנוע אותה מבעוד מועד. בסדנה מתרחש תהליך של למידה והפנמה, כאשר הקבוצה היא חלק בלתי נפרד מתהליך למידה זה. בעזרת הקבוצה ניתן להגיע לתובנות חשובות ולהבין באופן עמוק את התהליך כיון שחשופים למגוון רחב של בעיות איתם מתמודדים הורים שונים לילדים שונים.

בהדרכת ההורים הפרטנית מקבלים מענה ממוקד לבעיות אך בהחלט מומלץ להירשם לסדנה מלאה.

מה תמצאו באינדקס המנחים באתר?

באינדקס המנחים תוכלו למצוא מגוון של מנחים ויועצים ממקומות שונים בארץ. לגבי כל אחד מהם תוכלו לראות באיזה תחומים הוא עוסק והאם מקבל באופן פרטני. חלק מן היועצים מקיימים מפגשים און ליין.

תפריט
Call Now Button